Kruszywa dekoracyjne - GrysySole
To jeden z najpopularniejszych grysów dekoracyjnych. Jego słoneczna barwa jest uzupełniona grafitowymi kawałkami dzięki czemu piękne i błyszczące żółte odcienie są jeszcze bardziej wyraziste.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 8 mm


Volkano
Łososiowa tonacja tego kruszywa uzupełniona delikatnym brązem i grafitem ma bardzo wyrazisty charakter i jest ulubionym kruszywem osób lubiących zdecydowaną kolorystykę.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 8 mm


Marrone
Marrone to grys dla osób lubiących brązowe odcienie. Delikatna tonacja brązu uzupełniona lekkim grafitem błyszczy się w słońcu a zyskuje na intensywności po deszczu.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 8 mm


Bianca
Biały grys uzupełniony grafitem i odcieniami szarości. Poszczególne składniki pozwalają wydobyć prawdziwą biel doskonale kontrastując swymi spokojniejszymi odcieniami. Kruszywo stanowi świetne uzupełnienie przydomowych ścieżek i opasek jak również we wnętrzach wygląda imponująco w towarzystwie szkła i metalu.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 8 mm


Granitti
Granitti to najmniej kontrastowe kruszywo które dzięki swej neutralności kolorystycznej stanowi doskonałe uzupełnieni jakiejkolwiek innej kolorystyki. Grafity świetnie uzupełniają odcienie szarości dzięki czemu niezależnie od charakteru inwestycji czy wnętrza pasują wszędzie.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 8 mm


Czekoladowy Antracyt
Kruszywo w którym dominują różne odcienie szarości uzupełnione subtelnymi akcentami brązu. Dzięki tej skromnej ale nowoczesnej gamie kolorystycznej jest to kruszywo które modnie wypełni różnego rodzaju nawierzchnie na twojej posesji lub inwestycji
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 11 mm


Lodowy Szmaragd
Delikatna zieleń przez którą miejscami przebijają się odcienie bieli i szarości powoduje, że Lodowy Szmaragd to bardzo nowoczesne kruszywo. Może być świetnym uzupełnieniem twoje roślinności ale również doskonale czuje się w towarzystwie szkła i aluminium nowoczesnych budowli.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 16 mm


Księżycowy Kamień
Te szaro-zielone kamyczki nakrapiane białymi plamkami to świetny wybór dla osób lubiących odcienie zieleni. Pomimo ewidentnie seledynowo - zielonych tonacji kruszywo ma bardzo neutralny charakter.
Worek 25 kg, Big Bag
Frakcja: do 16 mm


Granit
To klasyczny grys granitowy który dzięki swej neutralnej kolorystyce może być uzupełnieniem jakiekolwiek nawierzchni niezależnie od koloru.
Big Bag
Frakcja: do 8 mm


Pastelowy Krem
Ciepły i delikatny poprzez swe biało - kremowe tonacje. Nadaje szlachetności i ożywia otoczenie szczególnie klasycznej architektury.
Big Bag
Frakcja: do 16 mm


Szary Grysik
Ładny i prosty grys w odcieniach szarości. Ciekawe uzupełnienie nowoczesnych budynków biurowych. Z upływem czasu uzyskuje miejscowo rdzawych przebarwień które powoduje, że staje się jeszcze ciekawsze.
Big Bag
Frakcja: do 8 mm

Centrum Kostki Brukowej, Radom, ul. Warszawska 165, tel. 048-383-62-11

wykonanie: GrafMedia